zdravni osigurovki

<< < (5/6) > >>

vanko:
Лично аз си проверих здравните осигуровки на страницата на НАП в Е-услуги но това беше преди около месец и незнам дали още върви тази услуга. Незнам и дали неможе да се ползва само в работните дни.

stela70:
Здравейте може ли да ми кажете има ли промяна в минималната заплата и какъв процент ще е за  човек който се осигурява само здравно-за месец каква сума трябва да се внася.Благодаря предварително.И аз си правех проверка по телефона на номер-0700 но не се сещам сега как беше нататък.Все още имали такъв вид услуга

vanko:
Промяна в минималната заплата все още няма а за проверка на здравните и калкулатор на същите от който калкулатор можете да разберете сумите който дължите можите да видите на НАП БГ същия линк сме поставили горе под поле изход.
Минимална заплата от 01.07.2011 - 270лв. обещани ще видим???

kiwa81:
zdraveite,koi pla6ta zdravnite osigurovki ako si po mai4instvo i prez purvata godina ot nego  rabotodatelq falira?

gancheva.desi:
zdraveite, na 25 godini sum i ne rabotq, iskam da popitam kade i kakvi dokumenti trabva da podam, za da zapochna da si vnasqm sama zdravnite osigurovki?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница